Новини сайту

Мазарчук А.Ю.
Нова структура розміщення курсів на кафедрах
de Мазарчук А. Ю. - п'ятниця, 19 de січень de 2018, 15:15
 

Велике прохання до завідувачів кафедр та викладачів!

Обов'язково прочитайте це повідомлення, а також повідомте, будь ласка, інших своїх колег.

Оскільки ідея сертифікації курсів у Модульному середовищі не отримала подальшого розвитку, методрада університету прийняла рішення, за яким після створення курсу викладачем кафедра самостійно приймає рішення (обов'язково відмічається у відповідному протоколі) про відповідність структури та змісту курсу тим вимогам, які ми розробляли для проведення сертифікації. Після цього курс переміщається (відповідальним менеджером кафедри) до категорії навчальних курсів і може використовуватися в навчальному процесі.

Для дотримання цих вимог, а також для зручності використання курсів студентами і викладачами, структуру курсів всередені кафедр перероблено наступним чином. Навчальні курси, що затведжені кафедрою для навчального процесу (раніше були в категоріі "Курси до сертифікації")), переміщені в корінь кафедри. Додатково створені 2 підкатегорії: "Курси в ...

Ver el resto del tema
(355 palabras)
Мазарчук А.Ю.
Сертифікати для серверів Модульного середовища та Електронного університету оновлено!
de Мазарчук А. Ю. - субота, 6 de січень de 2018, 11:01
 

Сертифікати для роботи з протоколом https на серверах Модульного середовища та Електронного університету оновлено.
Зараз ви можете користуватися не тільки браузером Mozilla Firefox, але й іншими, в тому числі й Google Chrome.

Мазарчук А.Ю.
Проблема з відкриттям сторінок Модульного середовища та Електронного університету
de Мазарчук А. Ю. - середа, 20 de вересень de 2017, 14:06
 

Шановні користувачі!

Системи Модульного середовища та Електронного університету працюють тільки з протоколом https (шифрований потік даних між вашим браузером і сервером системи). Для цього на кожному сервері встановлюється спеціальний SSL-сертифікат. У свій час ми придбали безкоштовний сертифікат і він добре працював до кінця серпня цього року. Після оновлення браузера Google Chrome в кінці серпня наш сертифікат став сприйматися як недовірений (видає помилку "З'єднання не конфіденційне"). Деякі версії браузерів видають помилку і дозволяють додатково підтвердити користування нашими сайтами, але деякі версії не дають навіть і такої можливості.

Зараз ініційована процедура придбання нового довіреного сертифікату для нашого університету, яка буде запущена 2 жовтня. Сподіваємось, що процедура оформлення документів та придбання сертифікату не займе багато часу.

Тимчасово можемо запропонувати тільки використання браузера Mozilla Firefox, який сприймає наш старий сертифікат як довірений, або ...

Ver el resto del tema
(163 palabras)
Мазарчук А.Ю.
Мобільний додаток для роботи з Модульним середовищем
de Мазарчук А. Ю. - середа, 22 de червень de 2016, 17:10
 

Є мобільні додатки для операційних систем Android та iOS, за допомогою яких можна працювати з Модульним середовищем зі свого мобільного пристрою (смартфону чи планшету). Для встановлення додатку треба увійти з мобільного пристрою в Google Play (Android) або в AppStore (Apple iOS), в рядку пошуку ввести Moodle Mobile та знайти і встановити відповідний додаток. Після запуску додатку в якості адреси сайту слід ввести:  https://msn.khnu.km.ua  Далі введіть свій логін і пароль. Додаток дозволяє працювати тим користувачам, які мають ролі викладача або студента та зареєстровані на відповідних курсах. В цьому плані мобільний додаток надає дещо обмежені можливості у порівнянні з роботою на сайти через браузер на персональному комп'ютері. Якщо ви маєте планшет з великим екраном, ви можете повноцінно працювати з Модульним середовищем через звичайний браузер (системний або Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox і т.ін.).

Мазарчук А.Ю.
Обговорення проекту стратегії ХНУ на 2016-2020 р.р.
de Мазарчук А. Ю. - четвер, 3 de березень de 2016, 11:55
 

Увага всім викладачам!

У розділі "Відділ забезпечення якості вищої освіти -> Документи для обговорення" вам пропонується для обговорення документ "Проект стратегії розвитку Хмельницького національного університету на 2016-2020 р.р." Просимо вас надсилати зауваження і пропозиції щодо удосконалення документу на електронну адресу quality@khnu.km.ua

Реєстрація і входження до курсу "Документи для обговорення" - без кодового слова для усіх авторизованих користувачів. Посилання на цей курс для зручності також присутнє у Головному меню МСН (на головній сторінці ліворуч).
Файл

Мазарчук А.Ю.
Новий методичний збірник 2015 р.
de Мазарчук А. Ю. - четвер, 3 de березень de 2016, 11:54
 

У розділі "Матеріали для розробників курсів -> Методичні матеріали, документи" (запис на курс без кодового слова) викладений новий збірник 2015 р. "Система внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності у Хмельницькому національному університеті". Завантажити файл збірника Ви зможете після авторизованого входу в Модульне середовище за Вашим логіном та паролем. Посилання безпосередньо на завантаження цього документу є також у Головному меню (на головній сторінці МСН ліворуч).

Мазарчук А.Ю.
Перенесення курсів
de Мазарчук А. Ю. - понеділок, 21 de вересень de 2015, 23:29
 

Шановні студенти та викладачі!

До завершального етапу сертифікації електронних навчальних курсів у Модульному середовищі для навчання усі курси, що знаходилися у підкатегоріях "Сертифіковані курси" кожної кафедри, тимчасово перенесені до підкатегорій "Курси до сертифікації" тих самих кафедр. Коли курси пройдуть експертизу незалежних експертів і отримають відповідний сертифікат, вони будуть перенесені до підкатегорій "Сертифіковані курси".

Мазарчук А.Ю.
Оновлення серверів МСН та Електронного університету
de Мазарчук А. Ю. - четвер, 7 de травень de 2015, 00:53
 

Оновлення серверів Модульного середовища та Електронного університету завершено. Усі посилання на домен tup.km.ua в базі даних МСН замінені на khnu.km.ua. Тому усі посилання на малюнки та формули у тестах та інших ресурсах повинні працювати правильно. Прохання до викладачів заздалегідь перевірити працездатність своїх матеріалів, особливо тестів. У випадках проблем звертайтесь до адміністратра системи.

Мазарчук А.Ю.
Відповіді студентів у форумах можуть бути недоступними!!!
de Мазарчук А. Ю. - вівторок, 10 de лютий de 2015, 23:59
 

Зверніть увагу, якщо параметр роботи з групами створеного форуму встановлений у значення "Окремі групи", а у властивостях теми обговорення цього форуму параметр "Групи" має значення "Усі учасники", студенти не зможуть надсилати відповіді на створені вами теми форуму (буде відсутнє посилання "Відповісти"). Щоб надати студентам можливість відповідати, змініть цей параметр форуму: переведіть головну сторінку курсу у режим "Редагувати". Потім навпроти форму виберіть "Редагувати - Редагувати параметри - секція Загальні параметри модуля - Режим роботи з групами". Якщо вибрано "Окремі групи", змініть на "Немає груп" або "Доступні групи" (різницю дивіться у підказці по знаку питання) і збережіть налаштування. Параметр роботи з групами у форумі за замовченням визначається аналогічним параметром налаштувань курсу. Якщо ж потрібно, щоб тему обговорення бачили лише студенти конкретної групи, тоді режим роботи з групами форуму встановіть у значення "Окремі групи", а при створенні теми ...

Ver el resto del tema
(149 palabras)
Мазарчук А.Ю.
Оновлення ресурсу "Завдання"
de Мазарчук А. Ю. - понеділок, 12 de січень de 2015, 23:04
 

Після оновлення системи дехто з викладачів виявив, що усі ресурси "Завдання" в їх курсах зникли. Насправді ці ресурси після оновлення просто були відключені тому, що той тип завдання (2.2), який ми з вами використовували, виявився застарілим, а в системі з'явився новий універсальний тип завдання, в якому можна налаштувати усі типи відповідей і оцінювання. Після запуску засобу оновлення завдань усі ресурси завдань були відновлені і знову з'явилися у системі. Дехто з викладачів за цей період встиг вручну знову створити "зниклі" завдання. Зараз у вас можуть бути присутніми подвійні комплекти таких завдань ("старі зниклі" і нові створені). Перегляньте, будь ласка, свої курси з ресурсами "Завдання" і при необхідності видаліть зайві.