Новини сайту

Мазарчук А.Ю.
Мобільний додаток для роботи з Модульним середовищем
Мазарчук А. Ю. - середа 22 червень 2016 5:10
 

Є мобільні додатки для операційних систем Android та iOS, за допомогою яких можна працювати з Модульним середовищем зі свого мобільного пристрою (смартфону чи планшету). Для встановлення додатку треба увійти з мобільного пристрою в Google Play (Android) або в AppStore (Apple iOS), в рядку пошуку ввести Moodle Mobile та знайти і встановити відповідний додаток. Після запуску додатку в якості адреси сайту слід ввести:  https://msn.khnu.km.ua  Далі введіть свій логін і пароль. Додаток дозволяє працювати тим користувачам, які мають ролі викладача або студента та зареєстровані на відповідних курсах. В цьому плані мобільний додаток надає дещо обмежені можливості у порівнянні з роботою на сайти через браузер на персональному комп'ютері. Якщо ви маєте планшет з великим екраном, ви можете повноцінно працювати з Модульним середовищем через звичайний браузер (системний або Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox і т.ін.).

Мазарчук А.Ю.
Обговорення проекту стратегії ХНУ на 2016-2020 р.р.
Мазарчук А. Ю. - четвер 3 березень 2016 11:55
 

Увага всім викладачам!

У розділі "Відділ забезпечення якості вищої освіти -> Документи для обговорення" вам пропонується для обговорення документ "Проект стратегії розвитку Хмельницького національного університету на 2016-2020 р.р." Просимо вас надсилати зауваження і пропозиції щодо удосконалення документу на електронну адресу quality@khnu.km.ua

Реєстрація і входження до курсу "Документи для обговорення" - без кодового слова для усіх авторизованих користувачів. Посилання на цей курс для зручності також присутнє у Головному меню МСН (на головній сторінці ліворуч).
Файл

Мазарчук А.Ю.
Новий методичний збірник 2015 р.
Мазарчук А. Ю. - четвер 3 березень 2016 11:54
 

У розділі "Матеріали для розробників курсів -> Методичні матеріали, документи" (запис на курс без кодового слова) викладений новий збірник 2015 р. "Система внутрішнього забезпечення якості освітньої діяльності у Хмельницькому національному університеті". Завантажити файл збірника Ви зможете після авторизованого входу в Модульне середовище за Вашим логіном та паролем. Посилання безпосередньо на завантаження цього документу є також у Головному меню (на головній сторінці МСН ліворуч).

Мазарчук А.Ю.
Перенесення курсів
Мазарчук А. Ю. - понеділок 21 вересень 2015 11:29
 

Шановні студенти та викладачі!

До завершального етапу сертифікації електронних навчальних курсів у Модульному середовищі для навчання усі курси, що знаходилися у підкатегоріях "Сертифіковані курси" кожної кафедри, тимчасово перенесені до підкатегорій "Курси до сертифікації" тих самих кафедр. Коли курси пройдуть експертизу незалежних експертів і отримають відповідний сертифікат, вони будуть перенесені до підкатегорій "Сертифіковані курси".

Мазарчук А.Ю.
Оновлення серверів МСН та Електронного університету
Мазарчук А. Ю. - четвер 7 травень 2015 12:53
 

Оновлення серверів Модульного середовища та Електронного університету завершено. Усі посилання на домен tup.km.ua в базі даних МСН замінені на khnu.km.ua. Тому усі посилання на малюнки та формули у тестах та інших ресурсах повинні працювати правильно. Прохання до викладачів заздалегідь перевірити працездатність своїх матеріалів, особливо тестів. У випадках проблем звертайтесь до адміністратра системи.

Мазарчук А.Ю.
Відповіді студентів у форумах можуть бути недоступними!!!
Мазарчук А. Ю. - вівторок 10 лютий 2015 11:59
 

Зверніть увагу, якщо параметр роботи з групами створеного форуму встановлений у значення "Окремі групи", а у властивостях теми обговорення цього форуму параметр "Групи" має значення "Усі учасники", студенти не зможуть надсилати відповіді на створені вами теми форуму (буде відсутнє посилання "Відповісти"). Щоб надати студентам можливість відповідати, змініть цей параметр форуму: переведіть головну сторінку курсу у режим "Редагувати". Потім навпроти форму виберіть "Редагувати - Редагувати параметри - секція Загальні параметри модуля - Режим роботи з групами". Якщо вибрано "Окремі групи", змініть на "Немає груп" або "Доступні групи" (різницю дивіться у підказці по знаку питання) і збережіть налаштування. Параметр роботи з групами у форумі за замовченням визначається аналогічним параметром налаштувань курсу. Якщо ж потрібно, щоб тему обговорення бачили лише студенти конкретної групи, тоді режим роботи з групами форуму встановіть у значення "Окремі групи", а при створенні теми ...

Читати далі
(149 слів)
Мазарчук А.Ю.
Оновлення ресурсу "Завдання"
Мазарчук А. Ю. - понеділок 12 січень 2015 11:04
 

Після оновлення системи дехто з викладачів виявив, що усі ресурси "Завдання" в їх курсах зникли. Насправді ці ресурси після оновлення просто були відключені тому, що той тип завдання (2.2), який ми з вами використовували, виявився застарілим, а в системі з'явився новий універсальний тип завдання, в якому можна налаштувати усі типи відповідей і оцінювання. Після запуску засобу оновлення завдань усі ресурси завдань були відновлені і знову з'явилися у системі. Дехто з викладачів за цей період встиг вручну знову створити "зниклі" завдання. Зараз у вас можуть бути присутніми подвійні комплекти таких завдань ("старі зниклі" і нові створені). Перегляньте, будь ласка, свої курси з ресурсами "Завдання" і при необхідності видаліть зайві.

Мазарчук А.Ю.
ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ "МОДУЛЬНОГО СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ НАВЧАННЯ"
Мазарчук А. Ю. - середа 31 грудень 2014 3:22
 

Програмне забезпечення сервера "Модульного середовища для навчання" успішно оновлено до останньої актуальної версії. Трохи змінився зовнішній вигляд стандартної теми оформлення. Якщо на деяких курсах були обрані нестандартні теми оформлення, вони можуть бути відключені. Передивіться, будь ласка, свої курси і, якщо необхідно, встановіть нові теми оформлення знову. У новій версії сайту у порівнянні з попередніми логіка роботи та елементи керування в основному збереглися.

Мазарчук А.Ю.
Переміщення курсів в розділ сертифікованих
Мазарчук А. Ю. - субота 10 травень 2014 10:58
 

Увага студентів та викладачів! Зараз протягом певного періоду проводиться сертифікація електронних навчальних курсів в Модульному середовищі. Курси дисциплін, які успішно пройшли перевірку і сертифіковані методичною радою ХНУ, переміщуються у відповідну підкатегорію кафедри. Якщо ви раптом не можете знайти курс на звичайному місці у розділі кафедри, шукайте його у підкатегорії кафедри "Сертифіковані курси" у горі сторінки кафедри.

Мазарчук А.Ю.
Електронні журнали для студентів
Мазарчук А. Ю. - субота 10 травень 2014 10:51
 

Увага студентів та викладачів! У відповідності до розпорядження ректора ХНУ щодо антикорупційних заходів в системі "Електронний університет" перероблені електронні журнали для студентів. Зараз кожний студент бачить не тільки свої оцінки, а також і всі оцінки студентів своєї групи.