Новини сайту

Рекомендації викладачам для допомоги при роботі у дистанційному режимі

Рекомендації викладачам для допомоги при роботі у дистанційному режимі

Мазарчук Андрій -
Number of replies: 0

Увага усім викладачам!

В категорію "Матеріали для розробників курсів", курс "Матеріали для розробників зі створення електронних освітніх ресурсів", на самому початку курсу додані корисні рекомендації для роботи викладачів. В умовах, коли зараз основна робота виконується з дому, багато проблем в Модульному середовищі викладачам доводиться вирішувати самостійно. Для допомоги викладачам нами розроблені певні рекомендації (інструкції) у вигляді статей, які, сподіваємось, допоможуть вирішити деякі з таких проблем.

У першій статті "Вирішення проблем з доступом студентів до ваших курсів" за допомогою скріншотів покроково показано, як перевірити права доступу до вашого курсу, виправити їх у разі, якщо студенти не можуть зайти на ваш курс, зарахування студентів уручну, реєстрація студентів на курс по групах та інше.

У другій статті "Організація підсумкового контролю в умовах дистанційного навчання (тести і завдання)" також зі скріншотами та докладним покроковим описом показані створення, налаштування та використання найбільш поширених засобів контролю і оцінювання студентів, а саме Тести і Завдання.

Також додано нову інструкцію, яка допоможе перенести тести з одного курсу в інший, якщо це потрібно: Перенесення тестів з одного курсу в інший курс (в тому числі й з малюнками).

У статтях показані рішення багатьох проблем, по яких мені довелося допомагати різним викладачам нашого університету, а дехто зустрічається з аналогічними проблемами і досі. Ці рекомендації можна використовувати як покрокові інструкції в роботі. Для першого разу можна читати все підряд. Щоб в подальшому використовувати інструкцію як довідник і швидко знаходити потрібний фрагмент - на початку кожній інструкції є Зміст. Клацаєте на потрібний пункт - і швидко переходите в тексті на відповідний заголовок. Щоб повернутися на Зміст - клацаєте кнопку браузера "Назад".

Просто відкрийте інструкцію в одному вікні вашого браузера, а в іншому синхронно виконуйте власну роботу. Якщо потрібні рекомендації з інших проблем, будь ласка, звертайтесь до адміністраторів Модульного середовища і безпосередньо до мене.

Сподіваюсь, що ці рекомендації будуть для вас корисними.