Новини сайту

Проблема з відкриттям сторінок Модульного середовища та Електронного університету

Проблема з відкриттям сторінок Модульного середовища та Електронного університету

Мазарчук Андрій -
Number of replies: 0

Шановні користувачі!

Системи Модульного середовища та Електронного університету працюють тільки з протоколом https (шифрований потік даних між вашим браузером і сервером системи). Для цього на кожному сервері встановлюється спеціальний SSL-сертифікат. У свій час ми придбали безкоштовний сертифікат і він добре працював до кінця серпня цього року. Після оновлення браузера Google Chrome в кінці серпня наш сертифікат став сприйматися як недовірений (видає помилку "З'єднання не конфіденційне"). Деякі версії браузерів видають помилку і дозволяють додатково підтвердити користування нашими сайтами, але деякі версії не дають навіть і такої можливості.

Зараз ініційована процедура придбання нового довіреного сертифікату для нашого університету, яка буде запущена 2 жовтня. Сподіваємось, що процедура оформлення документів та придбання сертифікату не займе багато часу.

Тимчасово можемо запропонувати тільки використання браузера Mozilla Firefox, який сприймає наш старий сертифікат як довірений, або якщо ваш браузер на сторінці з помилкою має внизу посилання ("Додатково", "Розширені" і т. ін.), можете через це посилання підтверджувати намір користування нашими сайтами (якщо є така можливість).

Сподіваємось на ваше розуміння даної проблеми.