Новини сайту

Нова структура розміщення курсів на кафедрах

Нова структура розміщення курсів на кафедрах

Мазарчук Андрій -
Number of replies: 0

Велике прохання до завідувачів кафедр та викладачів!
Особливо до уваги менеджерів кафедр!

Обов'язково прочитайте це повідомлення, а також повідомте, будь ласка, інших своїх колег.

Оскільки ідея сертифікації курсів у Модульному середовищі не отримала подальшого розвитку, методрада університету прийняла рішення, за яким після створення курсу викладачем кафедра самостійно приймає рішення (обов'язково відмічається у відповідному протоколі) про відповідність структури та змісту курсу тим вимогам, які ми розробляли для проведення сертифікації. Після цього курс переміщається (відповідальним менеджером кафедри) до категорії навчальних курсів і може використовуватися в навчальному процесі.

Для дотримання цих вимог, а також для зручності використання курсів студентами і викладачами, структуру курсів всередені кафедр перероблено наступним чином. Навчальні курси, що затведжені кафедрою для навчального процесу (раніше були в категоріі "Курси до сертифікації")), переміщені в корінь кафедри. Додатково створені 2 підкатегорії: "Курси в процесі розробки" та "До видалення". Викладачі матимуть права на створення нових курсів тільки в підкатегорії "Курси в процесі розробки". Після відповідного рішення кафедри менеджер кафедри переміщає курси з цієї підкатегорії в корінь кафедри. Підкатегорія "До видалення" - допоміжна. Кожен викладач особисто приймає рішення і переміщає до цієї підкатегорії всі власні непотрібні курси. Менеджер кафедри періодично видалятиме всі курси з підкатегорії "До видалення". Це запобігатиме випадкових помилок.

В процесі реструктуризації курсів, всі курси, які знаходилися в корені кафедри, переміщені до підкатегорії "Курси в процесі розробки". Всі курси з підкатегорії "Курси до сертифікації" переміщені в корінь кафедри для користування в навчальному процесі. Додаткові переміщення робитимуть менеджери кафедр у відповідності до рішення своєї кафедри. Старі підкатегорії "Курси до сертифікації" та "Сертифіковані курси" ліквідовані.

Додаткова інструкція з виконання основних операцій менеджерами кафедр розміщена в Модульному середовищі в блоці "Головне меню" (на головній сторінці ліворуч): Для менеджерів кафедр - інструкція з основних операцій.

Прохання до менеджерів кафедр. Призначте, будь ласка, роль "Створювач курсів" на підкатегорію "Курси в процесі розробки" для всіх діючих викладачів вашої кафедри (див. згадану вище інструкцію). Інакше викладачі не зможуть створювати нові курси. Також призначте цю ж роль на підкатегорію "До видалення" (для тих самих викладачів) і попросіть викладачів переглянути свої курси, та перемістити непотрібні в підкатегорію "До видалення" (в тій же інструкції є відповідний пункт). Самі можете періодично видаляти всі курси з підкатегорії "До видалення".

За додатковими роз'ясненнями можна звертатися до адміністратора системи.