Новини сайту

Для першокурсників та нових користувачів

 
Мазарчук А.Ю.
Для першокурсників та нових користувачів
Мазарчук А. Ю. - четвер 30 серпень 2018 10:36
 

Ласкаво просимо до Модульного Середовища для Навчання (МСН) Хмельницького національного університету!

Якщо Ви студент або викладач ХНУ і вперше потрапили на цю сторінку, Вам треба зареєструватися, щоб отримати логін (ім'я) і пароль для входу в МСН. Для реєстрації Ви повинні знати номер свого паспорту (щоб ми були впевнені, що цим не користується стороння людина). Номер паспорту використовується одноразово для ідентифікації, щоб потім надати Вам можливість самостійно придумати собі логін і пароль.

Щоб зареєструватися, в блоці "Головне меню" або "Навігація" (на лівому боці цієї сторінки) клацніть на пункті "Реєстрація", після чого уважно читайте і виконуйте інструкції у покроковому режимі. Той логін і пароль, які Ви введете при реєстрації, дійсні і для входу в систему "Електронний університет". Також після зміни паролю у профілі користувача системи МСН, новий пароль буде дійсний і для "Електронного університету".

Якщо при реєстрації система повідомляє "ПОМИЛКА! Неправильно введено Прізвище або номер паспорта. Виправте помилку і повторіть введення." і Ви впевнені, що все введено правильно, то це означає, що ваші дані відсутні у базі Відділу кадрів. Викладачам треба звертатись до Відділу кадрів (3 корп., 2 поверх). Студентам 1-го курсу слід уточнити в деканаті, чи імпортовані ваші дані з державної бази освіти ЄДБО (в цьому випадку деканати починають бачити списки студентів у групах). Якщо дані є і все одно з'являється помилка, то у Відділі кадрів (деканаті) слід уточнити присутність і правильність номеру свого паспорту.

Після входу в МСН викладач може отримати додаткові рекомендації по роботі в системі в категорії "Матеріали для розробників курсів". У цій же категорії можна подивитись зразки курсу "Системи управління базами даних", щоб отримати деяке уявлення про структуру і можливості навчального матеріалу.

Студенти отримують додаткові вказівки по роботі з конкретним курсом дисципліни у викладача.