Новини сайту

Для першокурсників та нових користувачів

Для першокурсників та нових користувачів

Мазарчук Андрій -
Number of replies: 0

Ласкаво просимо до Модульного Середовища для Навчання (МСН) Хмельницького національного університету!

Якщо Ви студент або викладач ХНУ і вперше потрапили на цю сторінку, Вам треба зареєструватися, щоб отримати логін (ім'я) і пароль для входу в МСН. Для реєстрації Ви повинні знати номер свого паспорту (щоб ми були впевнені, що цим не користується стороння людина) та мати працюючу електронну пошту. Номер паспорту використовується одноразово для ідентифікації, щоб потім надати Вам можливість особистий обліковий запис.

Щоб зареєструватися, в блоці "Головне меню" або "Навігація" (на лівому боці цієї сторінки) клацніть на пункті "Реєстрація", після чого уважно читайте і виконуйте інструкції у покроковому режимі.

Якщо при реєстрації система повідомляє "ПОМИЛКА! Неправильно введено Прізвище або номер паспорта. Виправте помилку і повторіть введення." і Ви впевнені, що все введено правильно (якщо в номері паспорта є попередні нулі - спробуйте вводити як з ними, так і без них), то це означає, що ваші дані відсутні у базі Відділу кадрів. Викладачам треба звертатись до Відділу кадрів (3 корп., 2 поверх). Студентам 1-го курсу слід уточнити в деканаті, чи імпортовані ваші дані з державної бази освіти ЄДБО (в цьому випадку деканати починають бачити списки студентів у групах). Якщо дані є і все одно з'являється помилка, то у Відділі кадрів (деканаті) слід уточнити присутність і правильність номеру свого паспорту.

Після входу в МСН викладач може отримати додаткові рекомендації по роботі в системі в категорії "Матеріали для розробників курсів". У цій же категорії можна подивитись зразки курсу "Системи управління базами даних", щоб отримати деяке уявлення про структуру і можливості навчального матеріалу.

Студенти отримують додаткові вказівки по роботі з конкретним курсом дисципліни у викладача.