Новини сайту

Новий інтерфейс Модульного середовища

Новий інтерфейс Модульного середовища

Мазарчук Андрій -
Number of replies: 0

Після оновлення МСН на нову версію середовища змінився інтерфейс користувача, який виявився дещо незвичним. При спробі повернути звичний старий інтерфейс користувача виявилося, що в оновленій версії не працюють окремі елементи.

Зараз на новому інтерфейсі присутнє меню користувача (кнопка з 3-ма горизонтальними рисками у лівому верхньому куті), яке можна динамічно включати і приховувати. Всі інші блоки зосереджені в основному на правому боці сторінки.

Для викладачів, які редагують окремі елементи курсів, надається універсальний спосіб: після входу в конкретний елемент в його заголовку справа повинен бути присутнім значок шестерні, по якому випадає меню керування елементом. Наприклад, після входження до курсу шестерня в заголовку курсу дозволяє керувати курсом. Щоб з'явилися значки керування окремими елементами курсу (лекціями, практичними і т.д.) слід спочатку курс перевести в режим редагування, а по завершенні - навпаки, вимкнути редагування. Якщо ви клацнете по назві тесту, а потім в заголовку теста по шестерні - Ви побачите меню керування тестом (в тому числі "Редагування тесту" для зміни переліку питань тесту та ін.). Якщо якогось пункту в меню керування (шестерня) Ви не бачите (наприклад, в меню керування курсом не видно пункту "Банк питань"), спробуйте вибрати пункт "Докладніше..." - Ви потрапите на сторінку керування курсом з повним набором операцій. Керування іншими елементами - аналогічне.