Новини сайту

Електронні журнали для кураторів

Електронні журнали для кураторів

Мазарчук Андрій -
Number of replies: 0

В "Електронному університеті" для кураторів груп додано можливість переглядати електронні журнали по всіх дисциплінах і семестрах призначеної кураторської групи.

Якщо на сторінці викладача в меню "Навчальний процес -> Куратор" Ви не бачите своєї кураторської групи - звертайтесь в деканат. Саме деканат закріплює куратора за навчальною групою.

Після входу на сторінку викладача шукайте електронні журнали через меню "Навчальний процес -> Куратор -> Семестри (навпроти назви групи) -> Ел. журнали (навпроти потрібного семестру) -> Значок відкритої книги (поруч з потрібною дисципліною).

Значок журналу показується, якщо викладач для дисципліни створив хоча б один журнал. Якщо значка журналу для дисципліни немає - викладачі з цієї дисципліни ще не створили жодного журналу. Журналів може не бути для факультативних дисциплін (або секцій), а також для дисциплін з відсутнім видом контролю.

Якщо виникнуть проблеми з некоректними даними в електронних журналах - звертайтесь, будь ласка, до мене через систему повідомлень в "Електронному університеті".