Новини сайту

Права викладача після створення нового курсу

Права викладача після створення нового курсу

Мазарчук Андрій -
Number of replies: 0

Після одного з останніх оновлень раптом виявився неприємний дефект. Псля створення нового курсу система додає самого створювача до курсу, але не додає йому роль "Викладач" і створювач не може потім його редагувати. Якщо менеджер кафедри дивиться потім учасників такого курсу, то бачить створювача тільки з роллю "Створювач курсів". Ця роль успадковується від ролі на підкатегорії, у якій створювався курс і її не можна видалити. Але в середині курсу ця роль не дає ні яких додаткових прав. Ця роль для підкатегорії дозволяє тільки створити новий курс в середині підкатегорії. Щоб мати повні права на курс, треба мати роль "Викладач".

Це може бути або помилка розробників системи Мудл, або помилки при оновленні системи. Зараз ми займаємось пошуком причин з метою усунення даного дефекту.

Тимчасово менеджер кафедри може самостійно вирішити проблему. Для цього він повинен увійти в новий створений курс, відкрити список учасників курсу (шукайте в меню по кнопці з 3-ма горизонтальними рисками ліворуч вгорі сторінки), в полі для ролі натиснути олівець, вибрати роль Викладача і після додавання обов'язково натиснути значок дискети (зберегти). Після цього Викладач зможе повноцінно працювати з курсом, редагувати його, додавати новий матеріал і т.д.

Допис від 20 вересня:

20 вересня причину проблеми знайдено і усунено. Зараз викладачі можуть створювати і потім редагувати свої курси без сторонньої допомоги.

Але попередньо створені курси без ролі "Викладач" менеджери кафедр мусять підкоригувати вручну, як вказано вище.