Новини сайту

Використання системи СТА для тестування студентів припиняється

Використання системи СТА для тестування студентів припиняється

Мазарчук Андрій -
Number of replies: 0

Увага завідувачівменеджерів кафедр та викладачів, відповідальних за проведення іспитів за фахом!

Приблизно через місяць (після 20 жовтня) ми припиняємо обслуговування Системи Тестування Абітурієнтів (СТА) для проведення іспитів за фахом для бакалаврів в зв'язку с введенням єдиної системи аутентифікації через домен khnu та досить незручним способом синхронізації користувачів з Модульним Середовищем.

Для проведення іспитів за фахом в Модульному середовищі всередені кожної кафедри створено приховану підкатегорію (папку) "Іспити за фахом". Рекомендується менеджерам кафедр призначити на цю підкатегорію тільки відповідальних викладачів з роллю "Створювач курсів" для проведення тестувань з фахових іспитів. Цим викладачам слід створити курси з назвами спеціальностей, по яких кафедра проводитиме іспити за фахом для бакалаврів. В ці курси слід імпортувати тестові питання (або з файлів власних архівів - GIFT формат, або екпортувати категорії питань з СТА і імпортувати їх у ці курси в системі МСН).

Після реалізації даного рішення більше не потрібно буде імпортувати студенів з МСН до СТА. У кафедри з'являється повний контроль для організації доступа і проведення фахових іспитів без втручання адміністраторів МСН.

Сторінка протоколів тестувань (в Головному меню на правому боці головної сторінки МСН) дороблена таким чином, що дані студентів, що тестувалися, імпортуються з бази деканату автоматично. Також пропонується 2 види протоколів та відомостей (для звичайних тестувань, наприклад для заліків чи звичайних екзаменів, та для фахових іспитів з державної атестації). Там же, в Головному меню, знаходиться інструкція для менеджерів з виконання основних операцій.

Наполегливо рекомендується менеджерам кафедр включати видимість підкатегорії "Іспити за фахом" тільки на період проведення цих іспитів. Викладачам, видповідальним за конкретні тестові курси рекомендується робити те ж саме з видимістю курсів, де проводитимуться іспити.

Велике прохання до менеджерів та відповідальних викладачів: зробіть, будь ласка, перенесення тестових питань та формування нових курсів в підкатегорії "Іспити за фахом" упродовж цього місяця для запобігання зайвого ажиотажу і проблем к моменту проведення фахових імпитів.

Доступ до системи СТА викладачам та студентам після 20 жовтня буде закритий.