Слід відповідально відноситися до свого логіну і паролю входу в Модульне середовище для навчання та інформаційну систему "Електронний університет", обов'язково записувати ці дані і зберігати їх у надійному місці. Це "ключі" до ваших особистих даних і вашої діяльності в університеті. Якщо ви забули пароль, але вводили при реєстрації контрольне питання, пройдіть повторну реєстрацію за прізвищем і номером паспорта - вам буде надана можливість відновити забутий пароль. Самостійно відновити пароль можна тільки за допомогою контрольного питання, або згадати за власними записами. Якщо ж усі можливості відновлення пароля вичерпані, слід звернутися до адміністраторів МСН у 4-518 (при собі мати документ з фото, наприклад, студентський квиток).
Для можливості самостійного відновлення пароля рекомендуємо наступне:
1. При початковій реєстрації у МСН обов'язково вводити стандартне контрольне питання (своє і нестандартне швидко забувається). З його допомогою при повторній реєстрації ви зможете легко відновити забутий пароль.
2. Якщо ви ще пам'ятаєте свої логін і пароль, але не маєте у реєстраційному запису контрольного питання, будь ласка, увійдіть в Основне меню (ліворуч угорі цієї сторінки) і виконайте "Зміна контрольного питання".
Остання зміна: п'ятниця 13 липень 2012 2:23