Рекомендації по роботі в МСН

Для викладачів і студентів:

якщо ви вперше починаєте роботу в системі, вам потрібно зареєструватись, щоб отримати логін і пароль для входу. Для реєстрації клацніть тут.

У якому браузері краще працювати:

Для роботи у Модульному середовищі для навчання можна використовувати майже усі основні браузери, які підтримують HTML-5 і JavaScript. Конкретну версію будь-якого браузера слід самостійно протестувати на працездатність у всіх основних режимах роботи. Браузер може добре відображати усі ресурси при перегляді електронних матеріалів або документів, але можуть виникнути певні проблеми в режимах створення або коригування окремих ресурсів (для викладачів). Перевірено працездатність Модульного середовища для навчання у браузерах Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Internet Explorer.

Документація:

Для одержання основних рекомендацій та методичних матеріалів по роботі в Модульному середовищі слід звертатися у категорію курсів Матеріали для розробників курсів (доступно тільки для зареєстрованих користувачів сайту).

Програмне забезпечення:

Перейдіть в каталог програм нашої інформаційної системи, клацніть на ім'я файлу і збережіть його на своєму локальному комп'ютері. Даний каталог періодично оновлюється новими версіями безкоштовних програм для роботи з документами, поштою і Інтернетом.
Остання зміна: вівторок 16 грудень 2014 18:34